ajfon

Wyświetlanie jednego wyniku


  • Usługa trwałego zdjęcia simlocka z telefonów marki Apple zablokowanych w sieci SPRINT USA.

    Obsługiwane są tylko i wyłącznie telefony, które nie zostały zgłoszone jako zgubione. skradzione lub wymienione w ramach ubezpieczenia. Dodatkowo abonament w ramach którego został wzięty telefon musi być regularnie płacony. W przeciwnym wypadku operacja odblokowania nie powiedzie się i przy zwrocie zostanie odjęte 20 zł + prowizja kosztó operacyjnych, które pobierają dostawcy. Jeżeli Twój iPhone znajduje się na czarnej liście lub ma nieopłacone rachunki skorzystaj z opcji PREMIUM.


Wyświetlanie jednego wyniku

Koszyk

SZYBKA REALIZACJA
Czas jest bezcenny i dlatego za działanie naszego serwisu odpowiada w pełni zautomatyzowany system, który pozwala na jak najszybsze wysłanie kodów simlocka.
WSPARCIE 24/7
Nasi pracownicy to pasjonaci branży GSM i są bardzo dobrze wyszkoleni w procedurach zdejmowania simlocka z telefonów. Służą pomocą przez 24 godziny na dobę, przed 365 dni w roku.
PROSTE INSTRUKCIE
Nasze instrukcje są proste i nie wymagają żadnych urządzeń i umiejętności. Zdjęcie simlocka za pomocą kodu jest tak proste, że bez problemu każdy sobie z tym poradzi.
GWARANCJA ZWROTU
Za płatności w naszej witrynie odpowiadają systemy DotPay i PayPal, które dają gwarancję zwrotu w przypadku niepowodzenia lub niewykonania usługi zdjęcia simlocka.

O e-Simlock

e-Simlock to szybka, tania, wygodna i najbardziej skuteczna usługa zdejmowania simlocka. Dzięki nam Twój telefon stanie się zupełnie wolny. Ściąganie simlocka bez przepłacania w komisach i bez wychodzenia z domu - ONLINE.

Al. Grzecznarowskiego 2 lok. 102
Radom, 26-600
Polska

e: info@e-simlock.com.pl
tel: 48 537 653 383
gg: 48854984

Top
Loading...