Play kolejny raz na przystanku Woodstock!

Play już od kilku lat pojawia się na Przystanku Woodstock jako jeden z głównych sponsorów i z tej okazji ma dla nas szereg atrakcji, które nie pozwolą nam się nudzić.

Jak będzie w tym roku wyglądała strefa Play?

Na woodstokowiczów w strefie będzie czekała masa atrakcji od 12:00 aż do 3:00 w nocy. Zarówno w dzień, i w nocy imprezę będzie rozkręcał DJ, a dodatkową atrakcją będzie mappin 3D. Ambasadami zostali znani youtuberzy Red Lipstick Monster w swojej  Strefie Kreacji, Izak w Strefie Wyzwań oraz Człowiek Warga w Strefie Imprez.

Strefa Kreacji
– będzie można wykazaćć się kreatywnością, tworząc na własnym ciele wyjątkowe dzieła farbą i plotąc wianki. Niezapomnianą pamiątkę z festiwalu pomoże stworzyć gif box z ruchomymi festiwalowymi tłami.
Strefa Wyzwań – zaprosi gości festiwalu do zabawy oraz licznych atrakcji sportowych.
Strefa Imprez – ugości wszystkich w Strefie Imprez, gdzie będzie – uwaga – piana party.

Z tej okazji popularni YouTuberzy – Człowiek Warga, Red Lipstick Monster i Izak – stworzyli wraz z PLAY specjalny woodstockowy teledysk do piosenki „To będzie legendarne”. Gościnni zagrał w nim także Jurek Owsiak.

https://youtu.be/KXGMqioslRU

Wszyscy, którzy chcieliby przejść do sieci Play, a odgranicza ich simlock w sieci Orange może skorzystać z naszych usług zdejmowania simlocka w poniższym linku.

Usuwanie simlocka Orange.