Samsung

Zdjęcie simlocka z Samsunga. Obsługiwany jest praktycznie każdy model z prawie każdej sieci. Dzięki tej metodzie telefon zachowa wszystkie dotychczasowe funkcje i nie straci gwarancji. W celu zdjęcie simlocka wybierz jedną z poniższych opcji. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami mailowo: info[małpa]e-simlock.com.pl lub telefonicznie: 537 653 383

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w sieci Orange Polska. Obsługiwane są wszystkie modele.

  Na podstawie numer IMEI generowany jest tylko i wyłącznie kod NETWORK umożliwiający poprawne odblokowanie telefonu,w przypadku kiedy telefon ma zablokowany licznik błędnie wprowadzonych kodów odblokowanie kodem NETWORK nie powiedzie się.

  Należy być pewnym że nikt wcześniej nie próbował wpisywać kodów. Kody są w 100% prawidłowe i nie przyjmujemy reklamacji w przypadku kiedy kod nie zadziała.

  Telefony z serii Samsung Glaxy SIII oraz SIII mini nie są obsługiwane. Dla tych modeli prosimy nie składać zamówień.

  Jeżeli nie masz pewności lub potrzebujesz wszystkich kodów zamów Simlock Samsung Orange Polska wszystkie kody.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w sieci Orange Polska. Obsługiwane są wszystkie modele. Zdejmij simlocka w kilkanaście minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Za pomocą tej opcji otrzymasz pakiet kodów. Kod Network -kod simlocka oraz Kod FREEZE, kod na reset licznika.

 • Zdjęcie simlocka za pomocą kodów z każdego telefonu marki Samsung kupionego w Ameryce.

  Ważne! Modele modele z numerem IMEI zaczynającym się na 99 nie są obsługiwane.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w Europie. Obsługiwane są wszystkie modele oraz sieci takie jak Orange, Vodafone, O2, T-Mobile, EE, Telenor, Tele2 i wiele innych. Zdejmij simlocka w kilkanaście minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w Wielkiej Brytanii. Obsługiwane są wszystkie modele oraz wszystkie angielskie sieci takie jak Orange, Vodafone, O2, T-Mobile, EE, Tesco. Zdejmij simlocka w bezpiecznie bez wychodzenia z domu.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Koszyk

E-Simlock
3.7
powered by Facebook
Patryk Ostrowski
Patryk Ostrowski
2017-09-29T11:45:08+0000
Simlock iPhone sprint USA Premium, miał być ściągnięty w przeciągu 11 dni roboczych, mija właśnie 2 miesiąc od zakupienia usługi a simlock dalej nie ściągnięty. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy, kontakt przez mejla, gg lub fb z usługodawcą to jak krew z nosa, o tym, że dodzwonić się nie można to już żal wspominać. Czekam na zwrot kwoty za usługę.
Rafał Jan Kowalski
Rafał Jan Kowalski
2017-09-19T15:12:11+0000
Czas oczekiwania na simlocka z orange na model telefonu nokia515 do 2 dni. Dziś mija 8 dzień. Brak kodu do odblokowania simlocka i brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na -email i nie odpisuje na gg. A ponoć serwis jest 24h. Nie polecam i czekam na zwrot pieniędzy!!!!
Tomasz Góreczny
Tomasz Góreczny
2017-09-12T08:20:25+0000
Telefon Sony Xperia Z3 Compact D5803 sieć ORANGE, otrzymałem kod do odblokowania telefonu w ciągu 24 godzin. Satysfakcja zadowolenia z jakości i kosztu usługi bardzo wysoka, w porównaniu z kosztem jaki oferuje sieć ORANGE. Zdecydowanie polecam.
Emilka Dratwa
Emilka Dratwa
2017-09-11T18:20:49+0000
Polecam firmę :) Otrzymałam kod po zaledwie dwóch godzinach od zamówienia i zadziałał bez problemu :) Szybko, tanio, sprawnie! Zadowolona klientka :)
Robson Hej
Robson Hej
2017-09-08T23:23:33+0000
Miałem wątpliwości i obawę że nie zadziała gdyż miałem tylko jedna próbę. Sieć: Vodafone-Irlandia. Uff…. działa w 100% Xperia E5 F3311. Zamówiłem w poniedziałek a w czwartek już miałem kod. Dzięki wielkie. Polecam wszystkim niedowiarkom a sam zapewne nie raz jeszcze skorzystam.
Sławek Giergielewicz
Sławek Giergielewicz
2017-09-04T19:43:07+0000
2 godzinki i simlock z G4 od Orange zdjęty bez problemu. Polecam
SZYBKA REALIZACJA
Czas jest bezcenny i dlatego za działanie naszego serwisu odpowiada w pełni zautomatyzowany system, który pozwala na jak najszybsze wysłanie kodów simlocka.
WSPARCIE 24/7
Nasi pracownicy to pasjonaci branży GSM i są bardzo dobrze wyszkoleni w procedurach zdejmowania simlocka z telefonów. Służą pomocą przez 24 godziny na dobę, przed 365 dni w roku.
PROSTE INSTRUKCIE
Nasze instrukcje są proste i nie wymagają żadnych urządzeń i umiejętności. Zdjęcie simlocka za pomocą kodu jest tak proste, że bez problemu każdy sobie z tym poradzi.
GWARANCJA ZWROTU
Za płatności w naszej witrynie odpowiadają systemy DotPay i PayPal, które dają gwarancję zwrotu w przypadku niepowodzenia lub niewykonania usługi zdjęcia simlocka.

O e-Simlock

e-Simlock to szybka, tania, wygodna i najbardziej skuteczna usługa zdejmowania simlocka. Dzięki nam Twój telefon stanie się zupełnie wolny. Ściąganie simlocka bez przepłacania w komisach i bez wychodzenia z domu - ONLINE.

Al. Grzecznarowskiego 2 lok. 102
Radom, 26-600
Polska

e: info@e-simlock.com.pl
tel: 48 537 653 383
gg: 48854984

Top
Loading...