Samsung

Zdjęcie simlocka z Samsunga. Obsługiwany jest praktycznie każdy model z prawie każdej sieci. Dzięki tej metodzie telefon zachowa wszystkie dotychczasowe funkcje i nie straci gwarancji. W celu zdjęcie simlocka wybierz jedną z poniższych opcji. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami mailowo: info[małpa]e-simlock.com.pl lub telefonicznie: 537 653 383

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5


 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w sieci Orange Polska. Obsługiwane są wszystkie modele.

  Na podstawie numer IMEI generowany jest tylko i wyłącznie kod NETWORK umożliwiający poprawne odblokowanie telefonu,w przypadku kiedy telefon ma zablokowany licznik błędnie wprowadzonych kodów odblokowanie kodem NETWORK nie powiedzie się.

  Należy być pewnym że nikt wcześniej nie próbował wpisywać kodów. Kody są w 100% prawidłowe i nie przyjmujemy reklamacji w przypadku kiedy kod nie zadziała.

  Telefony z serii Samsung Glaxy SIII oraz SIII mini nie są obsługiwane. Dla tych modeli prosimy nie składać zamówień.

  Jeżeli nie masz pewności lub potrzebujesz wszystkich kodów zamów Simlock Samsung Orange Polska wszystkie kody.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w sieci Orange Polska. Obsługiwane są wszystkie modele. Zdejmij simlocka w kilkanaście minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Za pomocą tej opcji otrzymasz pakiet kodów. Kod Network -kod simlocka oraz Kod FREEZE, kod na reset licznika.

 • Zdjęcie simlocka za pomocą kodów z każdego telefonu marki Samsung kupionego w Ameryce.

  Ważne! Modele modele z numerem IMEI zaczynającym się na 99 nie są obsługiwane.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w Europie. Obsługiwane są wszystkie modele oraz sieci takie jak Orange, Vodafone, O2, T-Mobile, EE, Telenor, Tele2 i wiele innych. Zdejmij simlocka w kilkanaście minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu.

 • Usługa odblokowania każdego telefonu marki Samsung, który został zakupiony w Wielkiej Brytanii. Obsługiwane są wszystkie modele oraz wszystkie angielskie sieci takie jak Orange, Vodafone, O2, T-Mobile, EE, Tesco. Zdejmij simlocka w bezpiecznie bez wychodzenia z domu.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Koszyk

SZYBKA REALIZACJA
Czas jest bezcenny i dlatego za działanie naszego serwisu odpowiada w pełni zautomatyzowany system, który pozwala na jak najszybsze wysłanie kodów simlocka.
WSPARCIE 24/7
Nasi pracownicy to pasjonaci branży GSM i są bardzo dobrze wyszkoleni w procedurach zdejmowania simlocka z telefonów. Służą pomocą przez 24 godziny na dobę, przed 365 dni w roku.
PROSTE INSTRUKCIE
Nasze instrukcje są proste i nie wymagają żadnych urządzeń i umiejętności. Zdjęcie simlocka za pomocą kodu jest tak proste, że bez problemu każdy sobie z tym poradzi.
GWARANCJA ZWROTU
Za płatności w naszej witrynie odpowiadają systemy DotPay i PayPal, które dają gwarancję zwrotu w przypadku niepowodzenia lub niewykonania usługi zdjęcia simlocka.

O e-Simlock

e-Simlock to szybka, tania, wygodna i najbardziej skuteczna usługa zdejmowania simlocka. Dzięki nam Twój telefon stanie się zupełnie wolny. Ściąganie simlocka bez przepłacania w komisach i bez wychodzenia z domu - ONLINE.

Al. Grzecznarowskiego 2 lok. 102
Radom, 26-600
Polska

e: info@e-simlock.com.pl
tel: 48 537 653 383
gg: 48854984

Top
Loading...