iPhone 7 i iPhone 7 Plus

23 września swoją światową premierę będą miały iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Jak zwykle Apple reklamuje swoja urządzenia jako najlepsze na rynku i najbardziej wydajne i najbardziej niezawodne. Uzasadnienie tej tezy można poznać w dalszej części artykułu.

Obudowa
iPhone 7 posiada wodoszczelną obudowę wykonaną z ultramocnego aluminium serii 7000. Jej nieprzemakalność gwarantuje  certyfikat IP67. Zgodnie z nim możemy zanurzyć urządzenie w wodzie na głębokości 1,5 metra do 30 minut.

Kolory
iPhone 7 dostępny jest w 5 kolorach. Oprócz standardowego srebrnego, złotego i różowego złota do wyboru będziemy mieli matową czerń oraz połyskliwy onyks.

Aparat
iPhone 7 został wyposażony w 12 MPix aparat fotograficzny z przysłoną f/1.8. Dodano również optyczną stabilizację obrazu i sześcioelementowy obiektyw pozwalający robić lepsze zdjęcia przy gorszym oświetleniu. Dodatkowo wersja 7 Plus zawiera 2 obiektywy z tyłu, które umożliwia dwukrotny optyczny zoom.

Procesor
Dla potrzeb nowego iPhona powstał nowy czterordzeniowy procesor A10 Fusion, który jest najpotężniejszym i najszybszym procesorem w historii smartfonów. Dysponuje on architekturą umożliwiającą szybsze przetwarzanie danych i ogranicza zużycie baterii. Na cztery rdzenie składają dwa ultraszybkie i dwa wysoce efektywne energetycznie rdzenie. Pierwsze działają szybciej niż iPhone 6, a drugie bardziej wydajniej, zużywając zaledwie 20 procent energii.

Wyświetlacz
iPhone 7 posiada nowy ekran Retina HD z rozszerzoną gamą kolorów. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, co sprawia, że odwzorowanie jest jeszcze bardziej bliższe rzeczywistości. W zależności od wersji modelu przekątna wyświetlacza wynosi 4,7 cala dla iPhone 7 i 5,5 cala dla iPhone 7 Plus.

Pamięć masowa
Do wyboru mamy kilka wersji pojemnościowych takich jak 32 GB, 128 GB i po raz pierwszy 256 GB Zrezygnowano z 16 i 64 GB, co było powszechne w poprzednich generacjach Apple.

Słuchawki
Nowy iPhone został pozbawiony klasycznego gniazda słuchawkowego. Nowe słuchawki EarPods ze złączem Lightning działają bezprzewodowo i nie mają żadnych kabli. Alternatywą dla osób chcących słuchać muzyki przez tradycyjne słuchawki jest dołączona do zestawu przejściówka na wejście słuchawkowe 3,5 mm wpinana w gniazdo ładowarki.

Głośniki
Koncern Apple po raz pierwszy wyposażył swoje urządzenia w głośniki stereo, co powoduje, że mają szerszy zakres dynamiki i są 2 razy głośniejsze od iPhona 6.

Simlock iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus

Możliwość usunięcia blokady sim lock z telefonu iPhone 7 zależy od sieci oraz kraju pochodzenia urządzenia. Trwałe odblokowanie simlocka z telefonu Apple odbywa się za pośrednictwem serwerów sieci i Apple. Obsługiwanych jest większość sieci największych operatorów komórkowych takich jak O2, EE, Sprint, Play, Orange, AT&T, Telenor, Telia, Tele2, T-Mobile, Play, Vodafone, Verizon, Netcom i wiele innych.

Za pomocą naszej metody telefon nie traci gwarancji, nie traci żadnych ze swoich funkcji i można wykonywać aktualizację oprogramowania iOS bez obawy o ponowne założenie simlocka. Blokada sim jest usuwana raz na zawsze.

Metoda odblokowania simlocka z iPhone 7 i iPhone 7 Plus za pomocą bezprzewodowej sieci WiFi.
1. Wkładamy dowolną kartę SIM, która nie jest zabezpieczona kodem PIN.
2. Włączyć urządzenie.
3. Łączymy się z siecią WiFi w telefonie.
4. Lodujemy się do konta iCloud lub tworzymy nowe.
5. iPhone automatycznie rozpocznie proces odblokowania..

Do zdjęcie simlocka wymagany jest tylko numer IMEI,który otrzymujemy po wpisaniu na ekranie kombinacji *#06#